Yurtiçi Turlar

YENİ

Özbekistan Turu

Gezi tarihi:
03.05.2013 – 11.05.2013
Muhteşem İpek yolunda bulunan şehirler; Hive ,
Buhara , Şehrisebz, Semerkant 9 Günlük Tur,

Yazının Devamı

Ürdün Kültür Turu

vizesiz

ÜRDÜN KÜLTÜR TURU 23 – 28.02.2014

Yazının Devamı

Kapadokya Turu

YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU
KAPADOKYA - NİĞDE - HACIBEKTAŞ - KONYA
3 GECE / 4 GÜN
1. Gezi tarihi: 30.05 - 02.06.2014
2. Gezi tarihi: 06.06 - 09.06.2014

Yazının devamı

Kapadokya Turu

kapadokyaturu1


KAPADOKYA TURU

1. Gezi tarihi: 30.05 - 02.06.2014
2. Gezi tarihi:
06.06 - 09.06.2014

YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU
KAPADOKYA - NİĞDE - HACIBEKTAŞ - KONYA
3 GECE / 4 GÜN

Yazının Devamı


YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

KAPADOKYA - NİĞDE - HACIBEKTAŞ - KONYA

3 GECE / 4 GÜN

1.GÜN / SELİME KÖYÜ – NİĞDE – NEVŞEHİR
00:00 Antalya çıkışlı gece yolculuğumuz başlıyor. Konya üzerinden Aksaray Orhan Ağaçlı tesislerinde kahvaltı molası. Alınacak serbest kahvaltıdan sonra Selime köyünde fotoğraf molası ve manastır gezisi.Yolumuzun üzerinde olan Narlı göl - Krater gölünde fotoğraf molası. Niğde, burada Selçuklu eserleri, Alaaddin Camii (1223) ve Sungur Bey Camii (1335) gezip bilgi aldıktan sonra. Niğde merkezde öğle yemeği serbest zaman. Niğde’nin yakınlarında görülmeye değer, Gümüşler manastırının enteresan mimari ve tarih bilgisini aldıktan sonra yolculuğumuz yer altı şehri Derinkuyu. Sonrasında Otelimize giriş ve odalara yerleşme.kapadokyaturu2

2.GÜN/ KIZILÇUKUR – ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – GÖREME – AŞIKLAR VADİSİ
Güzel bir kahvaltıdan sonra Kızılçukur‘da 2.5 saat yürüyüş. İstek üzerine atlarla Çavuşin köyüne gidelebilir(ekstra) Çavuşin köyünde çay ve fotoğraf molası. Paşabağ yürüyüşü 30 dak. Öğle yemeği: aile işletmesi, güveç-bulgur pilavı, mevsime göre meyve veya tatlı.Yürüyüşümüz devam ediyor, Kılıçlar vadisi ve Göreme açık hava müze gezisi. Günü Aşıklar vadisi yürüyüşü ile tamamlayıp, Otelimize dönüş yapıyoruz..
Akşam: Anadolunun önemli Kervansaraylarından “Saruhan”’da Sema gösterisi (ekstra, kişi başı 30 TL.)

3.GÜN/ HACI BEKTAŞ–AVANOS–MUSTAFAPAŞA -ÜRGÜP –GÜVERCİNLİK – UÇHİSAR
BALON TURU İMKANI: Kapadokya bölgesinin güzelligini ve güneşin muhteşem doğuşunu Balon turu ile unutulmaz bir gün olarak başlatabilirsiniz. Saatleri: sabah 05:00 – 08:30 arası(ekstra).
Kahvaltıdan sonra, Hacı Bektaş Veli Türbe gezisi ve ardından Sema gösterisi, yetkili kişiden bilgi aldıktan sonra Avanos’a dönüş. Avanos’un meşhur çömlekci atölyesini gezdikten sonra, Kızılırmak kenarında yöresel öğle yemeği imkanı. Develi vadi ‘de yürüyüş ve fotoğraf molası. Ardından Mustafapaşa ve Ürgüp gezisi. Turasan şarap mahsen gezi ve şarap deneme imkanı. Üçgüzeller, Güvercinlik gezi ve fotoğraf molası. Günün en güzel ışığında Uçhisar 30 dak. yürüyüş ve güzel bir teras restoranında bir kadeh şarap veya çay içme imkanı ve Otelimize dönüş.
Akşam: şarapevi sazlı&sözlü ve köçek gösterisi (köçek gösterisi 20 kişi itibari) ekstra: kişi başi 35 TL limitsiz, alkollü veya alkolsüz içecek, çerez dahil.

4.GÜN/ SULTANHAN – KONYA – ANTALYA
Kahvaltıdan sonra ipek yolu üzeri Sultanhanı’na ulaşıyoruz. Muhteşem selçuklu eseri Kervansaray bilgisi aldıktan sonra yolculuğumuz Büyük Selçuklu devletinin eserlerini gezmek üzere Konya’ya ulaşıyoruz. Bugün iç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden biri ve Türkiye’nin tahıl ambarı. Mevlana müze gezisi. Merkezde öğle yemeği için serbest zaman, „etli ekmek lokantasına ne dersiniz“ ? Şems-i Tebrizi camii ve türbe gezisi ve Karatay müzesi. Yolculuğumuzda toros dağlarını aşarak, akdeniz’e ulaşıyoruz. Antalya’ya varış.

GEZİ ÜCRETİ

 • Çift yataklı odada kişi başı 790,- TL
 • Tek kişilik odada 1 kişi farkı 250,- TL

10 kişiden itibaren tur gerçekleşir !

Tur tarihleri: Kapadokya için en güzel tarihler seçilmiştir.
1. Gezi tarihi: 30.05 - 02.06.2014
2. Gezi tarihi: 06.06 - 09.06.2014

Rezervasyon ve ödeme:
Tur tarihinden en geç 45 gün önce rezervasyon gerçekleşip, toplam tutarın %30’u nakit ödenir, kalan bakiye tur tarihinden 20 gün önce nakit olarak kapatılır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Otobüs ile ulaşım
 • Rehberlik hizmeti / 4 gün rehber eşliğinde turlar
 • 3 gece 4 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama
 • Otelde 3 akşam yemeği ve 3 kahvaltı
 • Seyahat güvence sigorta poliçesi

Ücrete Dahil Olmayanlar:

 • 1. gün kahvaltı tüm öğle yemekleri ve tur boyunca alınan içecekler minibar
 • tüm müze giriş ücretleri (Müzekart sahibi olun 30 TL ye müzelerden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanın) www.müzekart.com
 • kişisel harcamalar. kapadokyaturu4

GEREKLİ MALZEMELERİN LİSTESİ
Rahat yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı.

Ek bilgiler :

 • Yeterli katılım sağlanamaması durumunda tur tarihine 3 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
 • Araçlarda kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
 • Ulaşım aracı kişi sayısına göre belirlenecek olup, 10 – 14 kişi arası minibüs, 15 – 24 kişi arası midibas, 25 - 45 kişi arası otobüs sağlanacaktır.

Kapadokya Turu Başvuru Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.